קצת על עצמי ואיך הגעתי הנה

את דרכי המקצועית התחלתי בכלל בעולמות המחשוב, וקרוב ל-25 שנה עבדתי בחברות בינלאומיות גדולות בתפקידי שיווק ומכירה לפתרונות חומרה ותוכנה.


ב-2006, אחרי למעלה מעשור ב"עיר ללא הפסקה" ומיד בסיומה של מלחמת לבנון השנייה, חזרנו צפונה לבית לחם הגלילית. המשכתי לעבוד במרכז, "לחרוש" את הכבישים, לטוס ללקוחות מעבר לים, אבל לאט לאט התגנבה אלי התחושה שזה לא באמת מה שאני רוצה לעסוק בו כל חיי, מחשבות חדשות התחילו להתבשל, יחד עם ‏הסקרנות לאדמה, השאיפה לחיים בריאים יותר והתשוקה ללמוד ולהתפתח.

לאט לאט ובזמנם הבלתי מתחשב, החלו האסימונים ליפול. חלקם קטנים וחלקם משמעותיים יותר, וכולם, כבמטה קסם, הסתדרו ותפסו את מקומם המדויק בפאזל הענק של חיי.‏

E (19)_edited.png

"כל הדברים היפים באמת, מתגלים בזמנם
האיטי, הבלתי מתחשב האוהב, הפועם בקצבו של הלב"

דניאלה ספקטור

התמקדות

החלק הראשון בפאזל הוביל אותי ללימודי "התמקדות" - תהליך טבעי שמאפשר ‏לבוא במגע עם סוג מיוחד של מודעות גופנית פנימית - "תחושה מורגשת" ודרכה לחוות ו"להחזיק" מצבי ‏חיים, בעיות וקונפליקטים בחיינו. לאחר שלוש שנים, סיימתי לימודי הסמכה מטעם המכון הבינלאומי להתמקדות בניו-יורק, והשלמות נוספות סביב תפקידה של ההתמקדות בתהליך היצירתי.

פרמקלצ'ר

במקביל באותה תקופה, ויחד עם החזרה למושב, רוח החקלאות באוויר והחיבור החזק לאדמה, הובילו אותי ללימודי פרמקלצ'ר (חקלאות ברת-קיימא) וכל העת המשכתי לחקור עם עצמי ומשפחתי את עולם התזונה וכיצד זו משפיעה על כולנו לחיים בריאים, רגועים ומאושרים יותר.

תזונה אינטגרטיבית

מכאן, ההחלטה ללמוד הסמכה למאמן תזונה אינטגרטיבית (תזונה משלבת) היתה מתבקשת. עקרונות התזונה ‏האינטגרטיבית מותאמים אישית לגוף ולנפש, ומשלבים בין מדעי התזונה לבין התבוננות אישית פנימית ‏בנושאים כגון: עבודה, כלכלה, קריירה, יחסים, אהבה, מיניות, רוחניות ועוד.


היום, שלושת החלקים: "תזונה", "התמקדות" ו"פרמקלצ'ר" מתחברים ומשלימים אחד את השני באופן טבעי, ובמפגשי האימון והייעוץ התזונתי אני משלב כלים התמקדותיים וגם קצת פרמקלצ'ר לנפש.

תכל'ס, מה זה אומר?

אני לא רופא או נטורופת, אני גם לא הילר או מטפל ב-NLP. ההגדרות "הרשמיות" לאלה המחפשית טייטלים הן: מלווה התמקדות ומאמן תזונה אינטגרטיבית. 

במפגשים האישיים אני מאמן ומלווה אנשים שמבקשים תמיכה ועזרה כי הם מרגישים שמשהו אצלם לא מאוזן ושהם זקוקים לשינוי באורח החיים שלהם. תחילה אנחנו בוחנים יחד את מכלולי מעגל החיים ומתמקדים יחד בחתירה לאיזון מחודש, חיים בריאים ושלמים יותר. היות ומטבענו אנו שונים מאחד לשני, המטרות והשאיפות של כל אחת ואחד נבחנות שוב ושוב במרוצת הפגישות ומותאמות בהתאם לצרכים הייחודים המשתנים, ואילוצי היומיום. 

מוזמנים ליצור קשר,

ebs signature.gif